Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 9 grudnia 2023 06:30
PRZECZYTAJ!
Reklama

Letnie zmiany

Częściej do Wisły - szybciej do Katowic
Letnie zmiany

Częściej do Wisły 

Koleje Śląskie informują o kolejnych dodatkowych przejazdach weekendowych. W najbliższą sobotę i niedzielę (27-28 V 2023) pociągi pojadą dodatkowo:

  1. Katowice (10:25) – Wisła Uzdrowisko (11:56)
  2. Wisła Uzdrowisko (16:08) – Katowice (17:48)

- Tradycyjnie bardzo dziękujemy za pomoc i serdecznie pozdrawiamy Koleżanki i Kolegów z firm: PKP Polskie Linie Kolejowe SA, e-podróżnik.pl, KOLEO i PKP Informatyka. Zapraszamy do wspólnej podróży! – czytamy na fb.

 

Szybciej Do Katowic

Pociągi po siedemnastu miesiącach przestały jeździć objazdem. Powrót do standardowej trasy pomiędzy Goczałkowicami-Zdrojem a Czechowicami-Dziedzicami oznacza około 20-minutowe skrócenie czasu podróży na trasie np. z Bielska-Białej do Katowic. 

Na tę wiadomość długo czekali pasażerowie kolei. Pociągi kursują też po standardowej trasie pomiędzy Goczałkowicami-Zdrojem a Czechowicami-Dziedzicami. Powrót na linię kolejową nr 139 oznacza około 20-minutowe skrócenie czasu podróży.

W przypadku połączeń typu „Sprinter” Kolei Śląskich podróż z Bielska-Białej do Katowic potrwa 53 minuty. W ramach zwykłych połączeń, kiedy pociągi zatrzymują się na wszystkich przystankach, czas przejazdu ze stolicy Podbeskidzia do stolicy województwa śląskiego wyniesie 1 godzinę i 2 minuty.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama