Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 lipca 2024 09:59
PRZECZYTAJ!
Reklama

Mikołowscy kickbokserzy szlifowali formę w Tajlandii

Ekipa Stowarzyszenia Flash K1 wędruje po świecie rozsławiając markę powiatu mikołowskiego i szlifując swoje kickbokserskie umiejętności.
Mikołowscy kickbokserzy szlifowali formę w Tajlandii
Młoda, mikołowska fighterka Sara Zając, a obok Frenky "Flash" Pawlak (po lewej) i tajski mistrz kickboxingu.

Przed miesiącem pisaliśmy o ich udziale w turnieju we Włoszech, ale to już historia. Teraz wzięli na celownik Azję, a konkretnie Tajlandię. Wyjazd nie doszedłby do skutku gdyby nie wsparcie organizacyjne Piotra Małeckiego i Frenky „Flash” Pawlaka, światowej klasy kickboksera i przyjaciela Dariusza Zająca, prezesa stowarzyszenia i organizatora mikołowskiej, Charytatywnej Gali Kickboxingu. 

Na macie w Tajlandii zadebiutowała  najmłodsza zawodniczka - Sara Zając, córka prezesa Flash K1. Jeszcze kilka miesięcy temu brylowała jako mała "ring girl'', a teraz zmierza śladami brata Michała, który ma swoim koncie kilka tytułów mistrzowskich w kickboxingu i boksie.

- Kontynuujemy współpracę z władzami Mikołowa i MOSiR-u, która zaowocuje kolejną, szóstą już  Charytatywną Galą Kickboxingu w pierwszej połowie przyszłego roku. Bądźcie czujni i czekajcie na kolejne informacje, także w „Naszej Gazecie” – mówi Dariusz Zając.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama