Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 15 czerwca 2024 08:28
PRZECZYTAJ!
Reklama

Bądź dla siebie ważna

Pod takim hasłem 10 stycznia w Studiu Figura Mikołów Beaty  Hetman  odbyły  się  warsztaty  dla  kobiet.  Uczestniczki  uczyły  się asertywności, dowiedziały się, że nie ma nic złego, by czasami swe potrzeby postawić na pierwszym miejscu.
Bądź dla siebie ważna

Prowadząca warsztaty coaching Luiza Stroińska dobrze zna kobiecą naturę. 

– Polki są wobec siebie bardzo krytyczne – mówi. – Chcemy być doskonałymi matkami i żonami, chcemy być najlepsze w pracy. Bardzo wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. No i mamy tendencje do tego, by wszystko robić   samodzielnie   i  nie   prosić   o  pomoc.   A   później  jesteśmy   zmęczone   i sfrustrowane, przeciążenie odbija się na naszym zdrowiu.

Czy w obecnych czasach, kiedy idea równości płci jest tak bardzo propagowana, wciąż trzeba rozmawiać o takich sprawach? Okazuje się, że tak. Bo taka już jest kobieca natura, by dbać o wszystkich wokół, zapominając o sobie.     Dla wielu wciąż aktualny jest problem przemocy, także tej psychicznej. A czasami przecież należy powiedzieć NIE. Zdecydowanie. Organizatorzy zadbali o wspaniałą atmosferę podczas warsztatów oraz pyszny poczęstunek. Uczestniczki wyszły zrelaksowane i dowartościowane.

LLM


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama