Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 lipca 2024 10:16
PRZECZYTAJ!
Reklama

HITY ŚWIATA

23 stycznia w mikołowskiej hali MOSiR rozbrzmiewały przeboje znane i lubiane przez wszystkich. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi zorganizowała tam koncert zatytułowany „Hity świata”. Wykonawcami byli uczniowie od klas pierwszych po ósme. Na widowni tłumnie zasiedli ich dziadkowie, bo to ich święto ledwo co minęło. Obecni byli też rodzice i znajomi.
HITY ŚWIATA

Dzieci zaprezentowały swe talenty, nie tylko wokalne. Były pokazy taneczne, elementy akrobatyki, była gra na organach. Dyrektor szkoły, Barbara Juskowiak podziękowała nauczycielom zaangażowanym w przygotowania. A jak się podobał koncert? Bliscy nie kryli wzruszeń.

Pani Renata przyszła na występ swojego syna, który chodzi do trzeciej klasy. Ten występ podobał jej się najbardziej. Jakżeby inaczej! Docenia włożoną w to pracę nauczycieli. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

Pani Rozalia ma w tej szkole dwoje wnucząt. Na koncert przyjechała aż z Makowa Podhalańskiego. Twierdzi, że było warto. To się nazywa babcia! 

Młodzi artyści trochę się stresowali, ale mieli też satysfakcję z możliwości zaprezentowania swych umiejętności przed liczną publicznością. Nie było żadnych wpadek.

LLMPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama