Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 lipca 2024 10:33
PRZECZYTAJ!
Reklama

Piękna mikołowianka odwiedziła starostwo powiatowe

Michalina Siewier jest zwyciężczynią prestiżowego konkursu Foto Models Poland 2023. Ubiegłoroczny finał odbył się 6 października na afrykańskiej wyspie Djerba. Michalina ma 17 lat, uczy się w liceum TEB w Tychach w klasie kosmetologicznej. Na dodatek, na co dzień uczestniczy w pokazach mody oraz sesjach fotograficznych.
Piękna mikołowianka odwiedziła starostwo powiatowe

- Pierwsze podejście do agencji modelek miałam już w 2019 roku, ale powiedziano mi, że jestem jeszcze za młoda… Za to w sierpniu ubiegłego roku już był casting do konkursu Foto Models Poland 2023, a potem we wrześniu półfinał w Warszawie, w którym uczestniczyło około 100 dziewczyn. Jury wybrało 14 finalistek, które zmierzyły się ze sobą na pięknej wyspie Djerba w czterech pokazach: strojach sportowych Sun&Fun, kolekcji strojów orientalnych Fawzi Nawar, strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych projektantki Barbary Ziendalskiej Attraction Paris - mówi Michalina.

Mikołowianka nie zamierza spocząć na laurach - przed nią finał tegorocznego konkursu Miss Beskidów 2024 oraz półfinał Angel of Poland.

Źródło: Aktualności powiatu mikołowskigo


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama