Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 21:00
PRZECZYTAJ!
Reklama

Wielkanocna paczka dla ukraińskiej rodziny

Zagrożeni kryzysem humanitarnym mieszkańcy Charkowa i Sum na wschodzie Ukrainy czekają na jakiekolwiek wsparcie. Możesz pomóc do 27 marca.
Wielkanocna paczka dla ukraińskiej rodziny

Zbliża się Wielkanoc- razem sprawmy, aby rodziny z zagrożonego kryzysem humanitarnym Charkowa i Sum również mogły świętować. Wolontariusze z Powiatu Mikołowskiego dostarczą pomoc najbardziej potrzebującym. W tym kolejnym trudnym roku – obciążonym toczącą się wojną, gospodarczymi i społecznymi problemami, nie możemy zostawić potrzebujących samych sobie.

Dostarczmy produkty niezbędne do skompletowania świątecznej paczki dla ukraińskiej rodziny- w skład każdej z nich wejdzie 2 opakowania kaszy gryczanej lub ryżu, 3 mięsne konserwy, 1 opakowanie makaronu, 1l oleju roślinnego, 1 kg cukru, 1 opakowanie kawy, 3 gorzkie czekolady, 1 opakowanie leku przeciwbólowego/ przeciwgorączkowego, 1 opakowanie kakao, 1 szampon do włosów, 1 mydło w płynie, 2 pasty oraz 2 szczoteczki do zębów. Miłym dodatkiem będzie słodycz dla dziecka.

Produkty można dostarczyć do Powiatowego Magazynu Pomocy Humanitarnej w Mikołowie do Starostwa Powiatowego przy ul. Żwirki i Wigury 4a w Mikołowie.

Źródło: Aktualności powiatu mikołowskiego


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
News will be here
Reklama
Reklama