Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 15 czerwca 2024 09:09
PRZECZYTAJ!
Reklama

„Dziesiątka” na sportowo

W Szkole Podstawowej nr 10 w Mikołowie, 5 czerwca obchodzono jako Dzień Sportu. W tym roku hasłem przewodnim imprezy była „Współpraca nie rywalizacja”. Był to niezwykły dzień, pełen wspólnych aktywności i zabawy. Klasy 1-3 brały udział w zabawach na orliku przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.
„Dziesiątka” na sportowo

Klasy 4-7 pokonywały w sali gimnastycznej tor NINJA WARRIOR przygotowany przez  absolwenta szkoły Michała Grochołę - siedmiokrotnego finalistę programu NINJA WARRIOR POLSKA. Starsze klasy doskonaliły też umiejętność współpracy w grach i zabawach na orliku.

Niezwykłe wydarzenia miały miejsce u najmłodszych. Przedszkolaki wzięły udział w Sprincie do maratonu - Ogólnopolskiej akcji miesięcznika „Bliżej Przedszkola” promującej zdrowy styl życia. Uczestnicy biegu udowodnili, że bez rywalizacji można się świetnie bawić.

Na mecie odbyła się ceremonia wręczenia medali, bo zwycięzcami byli wszyscy biegacze. Zarówno dzieci, jak i opiekunowie spisali się „na medal”! Była radość, emocje i dużo dobrej zabawy.

Po raz kolejny uczniowie przekonali się, że sport to nie tylko zdrowie, ale też masa radości! 

 Justyna Jakubaszek.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama