Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 lipca 2024 10:50
PRZECZYTAJ!
Reklama

Sportowe emocje na piasku: Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym już 6 lipca

Ciepło, słońce, plaża i woda to nieodłączne elementy kojarzące się każdemu z wakacjami. Te są nie tylko czasem wypoczynku i relaksu, dla także aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Hegemon Mysłowice z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich miłośników rugby oraz sportowych emocji na Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym, które odbędą się 6 lipca 2024 roku o godzinie 11:00 w Parku Słupna w Mysłowicach.
Sportowe emocje na piasku: Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym już 6 lipca

To wyjątkowe wydarzenie sportowe będzie doskonałą okazją, aby zobaczyć drużyny rugby rywalizujące w dynamicznej i ekscytującej wersji tego sportu. Rugby plażowe to nie tylko szybka i widowiskowa gra, ale także świetna zabawa dla całej rodziny w letniej atmosferze.

Swój udział w turnieju zapowiedziały już drużyny męskie, żeńskie i mieszane m.in. z Rudy Śląskiej, Częstochowy, Bielska-Białej, Oświęcimia i Krakowa. Dlatego głównymi celami turnieju są: upowszechnienie rugby jako dyscypliny sportowej dostępnej dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci czy poziomu zaawansowania oraz promocja aktywności fizycznej w Mysłowicach i w województwie śląskim.

Hegemon Mysłowice, jako organizator, przygotował szereg atrakcji dla wszystkich uczestników i kibiców. Oprócz emocjonujących rozgrywek na piasku, na kibiców czekać będzie strefa dmuchańców, punkt gastronomiczny oraz strefa uzupełniania płynów. Rugbyści przyznają, że zaplanowali jeszcze kilka niespodzianek, ale o tym kibice będą mieli okazję przekonać się na miejscu.

Jak podkreśla prezes Hegemona Mysłowice – Tomasz Penkal:

„Cieszymy się, że możemy zaprosić mieszkańców Mysłowic oraz wszystkich fanów rugby na Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym. To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas ma świeżym powietrzu. Oprócz rywalizacji sportowej mamy przygotowanych wiele atrakcji dla mniejszych i większych widzów. Nudy nie będzie. Zapraszamy do Parku Słupna!”

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym i do wspólnego kibicowania drużynom walczącym o tytuł Mistrza Śląska. Bądźcie z nami 6 lipca w Parku Słupna w Mysłowicach i razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę!

Wstęp na turniej jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy. Razem kibicujmy rugbystom!Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama