Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 15 czerwca 2024 09:47
PRZECZYTAJ!
Reklama

Scena dla młodych – kolejny koncert

Nabiera rumieńców koncertowy cykl przygotowany przez orzeski MOK. Przypomnijmy, że chodzi o projekt „scena dla młodych”.
Scena dla młodych – kolejny koncert

- Otwieramy się na wykonawców szukających doświadczenia scenicznego. Planujemy cykl comiesięcznych koncertów. Zapewniamy promocję oraz warunki do profesjonalnego zaprezentowania swojej twórczości - mówi Bartłomiej Marek, dyrektor MOK.

Na dobry początek cyklu, we wrześniu wystąpił zespół Garage z Żor. 2 października o godz. 18.00  fanom dobrej muzyki z Orzesza oraz całego powiatu i regionu zaprezentuje się Kamila Krawczyk z Rybnika.

Podobnie, jak podczas pierwszego koncertu, także teraz zostanie przeprowadzona zbiórka na leczenie chorego dziecka. Pieniądze trafią na pomoc dla Kubusia Kubicy z Orzesza – Zawady.

Płatności będzie można dokonać tylko i wyłącznie do puszki w MOK.

 

__________

Kamila Krawczyk, to 17 letnia wokalistka z Rybnika. Tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie inspirowane mnogością emocji które dostarcza jej życie. Kamila pracuje nad materiałem muzycznym wraz z DaMo. Ich pierwszy singiel  “Better Part” opowiada o trudnej miłości nastolatków. Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi. Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez lokalne jak i ogólnopolskie media min. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga a także wiele innych.

Zespoły akompaniujący Kamili na żywo to profesjonalna ekipa muzyczna z długoletnim stażem która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1 miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia oraz Festiwal Suportów a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi jaki zagranicznymi gwiazdami min. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska. Zespół składa się z gitary, basu i perkusji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama