Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 lipca 2024 11:32
PRZECZYTAJ!
Reklama

Nowy rozkład jazdy

Koleje Śląskie wprowadziły nowy liniowy rozkładu jazdy, który obowiązuje od 10 grudnia 2023 do 9 marca 2024 roku.
Nowy rozkład jazdy

Nowością w tym rozkładzie jest uruchomienie linii S9, która będzie obsługiwała trasę Częstochowa – Pyrzowice Lotnisko – Tarnowskie Góry. Dodatkowo, od 10 grudnia wznowiono bezpośrednie połączenie z Katowic do Bogumina. Nowe przystanki pojawią się także w centrum Wodzisławia Śląskiego i Pawłowic Śląskich, co z pewnością ułatwi podróżującym korzystanie z usług kolejowych.

Nowy linowy rozkład jazdy został dostosowany do zmian wynikających z prowadzonych oraz planowanych inwestycji, co powinno zapewnić podróżnym sprawnie i efektywne przemieszczanie się pociągami Kolei Śląskich.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów można znaleźć w zakładce “LINIOWY ROZKŁAD JAZDY” na oficjalnej stronie internetowej Kolei Śląskich: www.kolejeslaskie.pl. Informacje o trasach pociągów dostępne są również w internetowych wyszukiwarkach połączeń oraz na plakatach przygotowywanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i umieszczanych, m.in. na dworcach kolejowych i peronach.

W celu uzyskania bieżących informacji dotyczących ewentualnych utrudnień w ruchu pociągów Koleje Śląskie, zachęcają do korzystania z infolinii oraz Biura Obsługi Klienta, które świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu. 

Numer infolinii to +48 32 428 88 88. 

Dodatkowe informacje znajdują się także na stronie kolejeslaskie.info.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama