Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 23 lutego 2024 05:54
PRZECZYTAJ!
Reklama

Zimowe gry kontrolne

Nasi czwarto i piątoligowcy – Polonia Łaziska i Gwarek Ornontowice oraz AKS Mikołów, Burza Borowa Wieś i Orzeł Mokre wznawiają treningi i przez dwa miesiące muszą przygotować formę potrzebną do zrealizowania celów. Niezbędnym elementem okresu przygotowawczego są gry kontrolne.
Zimowe gry kontrolne

Zarówno Polonia jak i Gwarek zimowych sparingpartnerów „zaklepali” wcześniej, a teraz przyjdzie już rozegrać zaplanowane sparingi. Poniżej prezentujemy terminy ich rozgrywania, ale bez miejsca (wyjątkiem Burza Borowa Wieś) i godzin, gdyż te będą ustalane na bieżąco, w zależności od dostępności boisk, na których będzie można rozgrywać mecze.

IV liga

Polonia Łaziska

  • 20.01. sobota - Powiatowy Turniej Halowy im. Andrzeja Chrószcza
  • 26.01. piątek - Rozwój Katowice
  •  9.02. piątek - Podlesianka Katowice
  • 16.02. piątek - MFK Havirov (Czechy)
  • 23.02. piątek - Szombierki Bytom
  • 28.02. piątek - MKS Myszków
  • 2.03. sobota - Drama Zbrosławice
  • 2.03. sobota - Rywal do ustalenia 
  • 9.03. sobota - AKS Mikołów
  • 9.03. sobota - Ruch II Chorzów

Gwarek Ornontowice

  • 20.01. sobota – Szombierki Bytom
  • 27.01. sobota – Gwarek Tarnowskie Góry
  •  3.02. sobota – Piast II Gliwice
  • 10.02. sobota – Pniówek Pawłowice
  • 17.02. sobota – Ruch Radzionków
  • 21.02. sobota – Sparta Katowice
  • 24.02. sobota – Rozwój Katowice
  •  2.03. sobota – Orzeł Miedary

Liga okręgowa

AKS Mikołów

  • 20.01. sobota - KS MOSiR Sparta Zabrze
  • 27.01. sobota - KS "Silesia" Miechowice
  •  3.02. sobota - LKS Drama Zbrosławice
  • 10.02. sobota - rezerwy Ruchu Chorzów
  • 16.03. sobota - Sparta Katowice
  • 24.02. sobota - GKS Szombierki Bytom
  •  2.03. sobota - KS Ruch Radzionków
  •  9.03. sobota - K.S. Polonia Łaziska Górne

Burza Borowa Wieś

  • 20.01. sobota - turniej halowy Łaziska Górne 
  • 24.01. środa - Szombierki Bytom
  • 27.01. sobota - LKS Jawiszowice (boisko Chełmek) 
  •  3.02. sobota - Śląsk Świętochłowice (boisko Świętochłowice)
  • 10.02. sobota - Borowik Szczejkowice (boisko Dąb Dębieńsko)
  • 17.02. sobota - Unia Kalety (boisko Walki Zabrze)
  • 24.02. sobota - Urania Ruda Śląska (boisko w Rudzie Śląskiej)
  •  2.03. sobota - Rozwój Katowice juniorzy starsi (boisko w Katowicach, ul. Asnyka)
  •  9.03. sobota - Jastrząb Bielszowice (boisko w Rudzie Śląskiej)

Orzeł Mokre

  • 27.01. sobota - Fortuna Wyry
  • 31.01. środa - Rozwój Katowice 
  • 03.02. sobota - Sośnica Gliwice 
  • 10.02. sobota - Siódemka Tychy 
  • 02.03. sobota - Silesia Miechowice

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama